Failu izveide programmā Photoshop

Failu izveide programmā Photoshop

Lai izstrādātu savus fotoattēlu produktus Photoshop, varat lejupielādēt katram produktam īpaši izveidotas Photoshop veidnes. Šīm veidnēm ir precīzi foto produkta izmēri, un tajās ir iekļautas vadlīnijas, kas palīdzēs jums dizaina procesā. Katram produktam paredzētos PDF failus atradīsiet attiecīgās kategorijas profesionālajā zonā. Vispirms atlasiet produktu, kuru vēlaties noformēt attiecīgajā kategorijā, un tiks parādīts pieejamo formātu saraksts. Pēc tam varat lejupielādēt vēlamo veidni, lai sāktu projektēšanu.

Hardcover Photo Book PSD in website

PSD faili

Visos PSD failos ir iekļautas pārlaiduma vadlīnijas, kas jāņem vērā, izvietojot elementus savā dizainā. Pārliecinieties, ka elementi ir novietoti pietiekamā attālumā no atloku zonas. Daudzlappušu produktiem, piemēram, fotogrāmatai, atradīsiet vadlīnijas, kurās norādītas dažādas grāmatas sadaļas. Vāka PSD ir sadalīts trīs apgabalos:

 1. Aizmugurējais vāks
 2. Priekšējais vāks
 3. mugurpuse
  Mugurpuses izmērs ir atkarīgs no lappušu skaita, un to attēlo divas līnijas vidū, savukārt apkārtējās līnijas norāda locījuma apjomu.
 4. Pārlaiduma līnija
  Izvairieties novietot attēlus vai objektus uz šīs līnijas.

Cover PSD in Photoshop

Iekšējo lapu PSD veidne ir sadalīta divās daļās:

 1. Centrālais vāks
  Locītā dublapas vidusdaļa.
 2. Pārlaiduma līnija
  Izvairieties no attēlu vai objektu izvietošanas uz šīs līnijas.

Spreads PSD in Photoshop

Vairāku lappušu failu nosaukšana

Veidojot vairāku lappušu produktu, piemēram, fotogrāmatu vai kalendāru, ir svarīgi pievērst uzmanību failu nosaukumu piešķiršanai. Lai augšupielādējot nodrošinātu pareizu lappušu secību, ir ļoti svarīgi lapas pārdēvēt, izmantojot secīgus numurus (01, 02 utt.). Tas automātiski sakārtos jūsu daudzlappušu produkta lapas.

JPG fails

Jūs varat augšupielādēt JPG failus, izmantojot PDF augšupielādes režīmu. Lai iegūtu optimālus rezultātus, iesakām saglabāt failus JPG formātā ar augstāko iespējamo kvalitāti un atzīmēt izvēles rūtiņu sRGB IEC61966-2.1 ICC profils.

PDF fails

Lai eksportētu dizainu PDF formātā ar optimālu rezultātu, iesakām izmantot Saal digitālo iepriekš iestatījumu. Darba iespēju failu varat lejupielādēt šeit. Pēc faila lejupielādēšanas un atinstalēšanas atveriet Photoshop un augšējā izvēlnē atveriet sadaļu Edit (Rediģēt), pēc tam noklikšķiniet uz Adobe PDF Preset (Adobe PDF iestatījums). Atvērsies jauns logs, kurā varat noklikšķināt uz pogas Load (ielādēt) un izvēlēties lejupielādēto iepriekš iestatīto failu. Pēc atlases noklikšķiniet uz Saglabāt kā... un piešķiriet tam nosaukumu, lai saglabātu.

Adobe PDF Preset window

Saglabājot failus PDF formātā, izvēlieties Saal Digital Preset, kas saglabāts logā Save Adobe PDF.

Save Adobe PDF with preset

Ja neizmantojat Saal digitālo priekšnoteikumu, pārliecinieties par dažiem sīkumiem Adobe PDF iestatījumos. Iestatiet saspiešanas iespēju JPEG ar maksimālo kvalitāti. Sadaļā Output (Izvades) mainiet krāsu konvertēšanu uz Convert to Destination (Konvertēt uz galamērķi ) un lodziņā Destination (Mērķis) izvēlieties RGB krāsu telpu - sRGB IEC61966-2.1.

Vairāku lappušu PDF fails

Varat saglabāt vairākus dokumentus kā vienu vairāku lappušu PDF failu. Dodieties uz File > Automate > PDF Presentation. Dialoglodziņā Output options (Izvades opcijas) atzīmējiet izvēles rūtiņu Multipage Document (Daudzlappušu dokuments). Sadaļā Source files (Avota faili) pievienojiet failus, kurus vēlaties iekļaut daudzlappušu PDF dokumentā. Izvēloties Add open files (Pievienot atvērtos failus), tiks iekļauti visi pašreiz atvērtie Photoshop faili. Varat arī izmantot pogu Pārlūkot, lai pievienotu saglabātos failus. Izkārtojiet lapas vēlamajā secībā, pārliecinoties, ka vāks ir ievietots pirmais. Visbeidzot noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, lai izveidotu daudzlappušu PDF.

PDF Presentation window