Failu izveide programmā InDesign

Failu izveide programmā InDesign

Profesionāļu zonā varat lejupielādēt InDesign veidnes dažādiem izvēlētiem fotoattēlu produktiem. Šablonu pamatā ir precīzi foto produkta izmēri, un tajās ir ietvertas vairākas vadlīnijas, kas izskaidrotas turpmāk, izmantojot foto grāmatas šablonu.

Vāks

 1. Tas ir neapstrādāts lapu formāts, ieskaitot atloku. Laukums starp 1 un 2 ir atlaide, un galaproduktā tas nebūs redzams.
 2. Tas ierobežo dizaina laukumu un ir galīgais formāts.
 3. Ārpus šīs līnijas nedrīkst izvietot svarīgas attēlu daļas vai tekstu.
 4. Tas ir vāka locījuma laukums.
 5. Tā ir grāmatas mugurkauls.

Vāka vadlīnijas

Īpaši vāki

Glancētus, matētus un baltus ādas vākus varat uzlabot, pievienojot attēlus, klipartus un tekstu. Tomēr materiālu ierobežojumu dēļ dažos speciālajos vākos var izmantot tikai tekstu un klipartus, nevis attēlu failus. Lai iegūtu personiskāku izskatu, varat arī izpētīt profesionālo līniju fotogrāmatu ar akrila vai slīpēta metāla apdrukas vāku.

Iekšējās lapas

 1. Šis ir neapstrādāts iekšējo lapu formāts, ieskaitot atloku. Laukums starp 1 un 2 ir atlaide, un galaproduktā tas nebūs redzams.
 2. Tas ierobežo dizaina laukumu un ir galīgais formāts.
 3. Ārpus šīs līnijas nedrīkst izvietot svarīgas attēlu daļas vai tekstu.

Iekšējo lappušu vadlīnijas

Lūdzu, pievērsiet uzmanību šādām detaļām:

 • Krāsu telpa: Vienmēr izmantojiet sRGB.
 • Minimālais attālums: Nenovietojiet elementus tieši pret atlaižu līniju. Citiem vārdiem sakot, lūdzu, pārklājiet visu lapu vai atstājiet aptuveni 1 cm atstarpi no atlīmēšanas līnijas. Pretējā gadījumā var rasties malu halos vai attēlam var tikt nogriezti svarīgi elementi.
 • Fonti: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visiem fontiem vienmēr jābūt iestrādātiem PDF failā; tos var arī pārvērst ceļos.
 • Minimālie fontu izmēri: ņemiet vērā, ka fontu izmēri dažādiem fontu veidiem ir atšķirīgi. Sans-serif šriftiem, parastajiem vai treknajiem, jābūt vismaz 8 pt (mērījums, izmantojot Arial fontu), savukārt Serif šriftiem jābūt vismaz 10 pt (mērījums, izmantojot Times New Roman).
 • Viegli fonti: Ja fonta svars ir Light (viegls), fonta izmēram jābūt vismaz 12 pt. Ja teksts ir gaišs uz tumša fona, fonta izmēram jābūt vismaz 14 pt.
 • Svītras platums: līniju svītras platumam nevajadzētu būt mazākam par 1 pt.
 • Pārlaidums: Pārlaiduma un atstarpes vērtība vienmēr tiek piemērota vienai lappusei, tāpēc tā jāņem vērā katrai lapai kalendārā, kā arī fotogrāmatās (piemēram, vērtība x 2 kreisajā un labajā pusē).
 • Pirms pasūtījuma veikšanas rūpīgi pārbaudiet visas lapas. Ja rodas kādas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu. Jūs varat pārbaudīt visu informāciju visā ekrānā. Mēs neesam atbildīgi par kļūdām izstrādājumā, ja tās jums bija redzamas priekšskatījumā.
 • PDF eksportēšana: Lūdzu, neizmantojiet reģistra vai apgriešanas zīmes
 • PDF faili jāoptimizē programmā Adobe Acrobat Pro
 • Savus PDF vai JPG failus varat augšupielādēt tiešsaistes veikalā.

Fotogrāmata:

 • Ja jums ir nepieciešama fotoattēlu grāmata, lūdzu, pievienojiet fotoattēlu: norādītajā lappušu skaitā nav iekļauts vāks.
 • Visam fotogrāmatas vākam (priekšpusē un aizmugurē) ir nepieciešams tikai viens PDF fails.
 • Tiks izdrukāta arī priekšējā un aizmugurējā vāka iekšpuse. Ja vēlaties, lai tas būtu balts, atstājiet tukšu pirmā izkārtojuma pirmo lapu un pēdējā izkārtojuma pēdējo lapu (fotogrāmata sākas uzreiz ar pirmo izkārtojumu).

PDF eksportēšana

Izmantojot PDF eksportēšanas funkciju (ieteicams, ja izmantojat InDesign un QuarkXPress), iesakām eksportēšanas laikā izmantot augstas kvalitātes drukāšanu vai izmantot mūsu Adobe PDF Saal Digital priekšnoteikumu. Izvades sadaļā Output (Izvadīšana) mainiet mērķa krāsu telpu uz RGB krāsu telpu - sRGB IEC61966-2.1 (sk. ekrānattēlu zemāk). Ja izmantojat funkciju Double Pages (fotogrāmatām) ar maketēšanas programmu, piemēram, QuarkXPress vai InDesign, pārliecinieties, ka esat atzīmējuši izvēles rūtiņu Print Sheets (QuarkXPress = Mounting Surfaces). Ir svarīgi, lai mēs katru dubultlapu saņemtu kā PDF dokumenta lapu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka izvēles rūtiņa Izmantot dokumenta saskarnes iestatījumus ir aktivizēta, ja izmantojat mūsu veidnes (sk. ekrāna attēlu zemāk) .

Jums nav jāapvieno PDF dokumenti (dubultlapas vāka un iekšējās lapas), bet varat arī augšupielādēt 2 PDF dokumentus.

Lūdzu, pirms augšupielādes vienmēr optimizējiet savu PDF failu, lai samazinātu datu apjomu un konvertētu visas maskas, caurspīdumus un metadatus, kas var radīt problēmas importēšanas laikā.

Izvēlne Eksportēt Adobe PDF

Apgriešana (PDF eksportam): PDF eksportēšanas laukā sadaļā Marks and Bleeds (Marķējumi un atkāpes ), lūdzu, izmantojiet izvēles rūtiņu Use interface settings of the document (Izmantot dokumenta saskarnes iestatījumus), ja iepriekš dokumentā esat definējis apgriešanu.

Eksportēt Adobe PDF izvēlne

Adobe PDF priekšnoteikumi: Lai izvairītos no problēmām, kas saistītas ar drukas datu sagatavošanu, mēs piedāvājam jums arī PDF eksportam mūsu Saal Digital darba iespējas, ko varat lejupielādēt bez maksas. Tos var izmantot visām InDesign versijām. Lūdzu, lejupielādējiet darba iespējas šeit un instalējiet tās savā datorā.

Lai ielādētu darba opcijas InDesign vai Photoshop, noklikšķiniet uz File un sadaļā Adobe PDF Presets (Adobe PDF priekšnoteikumi) izvēlieties Define (Noteikt). Pēc tam noklikšķiniet uz Load (ielādēt) un izvēlieties Saal Digital.joboptions no saglabātās vietas datorā.

Tagad varat izvēlēties Saal Digital profilu sadaļā Adobe PDF Presets un pēc tam eksportēt savu PDF failu.

InDesign Adobe PDF iestatījumi