Jūsu vēstījums horizontāli salokāmā kartītē

Pielāgots dizains ainavas formātā

Bezmaksas paraugs

Bezmaksas paraugs

Ar bezmaksas parauga eksemplāra palīdzību apskatiet, kāda ir jūsu izstrādātā karte.

Pielāgotais daudzums

Pielāgotais daudzums

Pasūtiet precīzu nepieciešamo daudzumu. Iespējami nelieli pasūtījumi, sākot no vienas izdrukas.

Nav logotipa

Nav logotipa

Uz Saal Digital foto produktiem nav kaitinošu ražotāja logotipu.

Izgatavots jūsu panorāmas bildēm

Saal Digital karšu kolekcija piedāvā vairākas iespējas, kā pasniegt savu vēstījumu. Viena no tām ir salokāmās kartes, kas ainavas formātā (15 x 10 cm un 20 x 10 cm) piedāvā daudz vietas jūsu panorāmas attēliem.

Salocījums atrodas kartes garākajā pusē, atveroties uz augšu, kas nozīmē, ka to var izmantot arī kā mājas dekoru. Mūsu dizaina programmatūrā jums ir pieejami dažādi šabloni, taču jūs varat izveidot arī pilnīgi individuālu kartes dizainu.

Pārskats

  • pieejams 15 x 10 cm un 20 x 10 cm formātā
  • trīs dažādu veidu papīrs
  • iespējams noformēt visas četras puses
  • nepieciešamības gadījumā pieejama aploksne
  • pieejams bezmaksas paraugs

Jūsu salocītās kartes

Salokāmās kartes ir pieejamas ainavas formātā, un tās var pasūtīt vēlamajā daudzumā, sākot ar vienu vienreizēju izdruku. Varat arī noteikt kartītes papīra apdari, kā arī pievienot aploksnes, ja nepieciešams.

Mēs vispār nedrukājam svītrkodu vai logotipu, lai jūs varētu pilnībā izmantot vietu visās četrās pusēs. Tādējādi jūs iegūsiet pilnīgi neitrālu foto produktu.

Jūsu personīgais dizains

Izvēlieties kādu no dažādām dizaina veidnēm vai izveidojiet savas salocītās kartes izkārtojumu paši. Daudzās dizaina iespējas bezmaksas programmā palīdzēs jums izveidot savu dizainu.

Papildus dažādiem fontiem, klipiem, filtriem un efektiem varat arī izrotāt savas fotogrāfijas un tekstus ar dažādām apmalēm un foniem, lai izveidotu pilnīgi vienreizēju kartīti.

Photoproduct

Classic

"Classic" papīram (300 g/m²) ir īpaši gluda un spilgti balta matēta virsma. Digitālā druka nodrošina spilgtas krāsas reālistiskā foto kvalitātē.

Photoproduct

Strukturēts

"Strukturētais" papīrs (300 g/m²) ne tikai piešķir jūsu kartītei raksturu, bet arī atšķirīgu tekstūru pieskārienam. Digitālā druka nodrošina izteiksmīgas krāsas.

Photoproduct

Pērle

Ja augstu vērtējat dizainu, papīrs "Pearl" ir īstā izvēle. Neparastajai virsmai piemīt intensīvas, mirdzošas atstarošanās.

Dizains tagad
Dizains tagad

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: