Vertikālas, augstākās kvalitātes salocītas kartes

Ar īpašu pieskārienu katram gadījumam

Folded Card left right
Bezmaksas paraugs

Bezmaksas paraugs

Ar bezmaksas parauga eksemplāra palīdzību apskatiet, kāda ir jūsu izstrādātā karte.

Pielāgotais daudzums

Pielāgotais daudzums

Pasūtiet precīzu nepieciešamo daudzumu. Iespējami nelieli pasūtījumi, sākot no vienas izdrukas.

Nav logotipa

Nav logotipa

Uz Saal Digital foto produktiem nav kaitinošu ražotāja logotipu.

Folded Card left right with envelope

Salocītas kartes tieši tā, kā vēlaties

Mūsu salocītās kartes ir paredzētas izlocīšanai pa kreisi. Jūs varat izvēlēties no dažādiem izmēriem - kvadrātveida, portreta vai ainavas - un izveidot karti atbilstoši savām vajadzībām.

Turklāt salokāmās kartītes var dekoratīvi noformēt, un tajās ir daudz vietas personīgam vēstījumam. Tas ļauj jums attēlot ne tikai vēstījumu, bet pat īsu stāstu saņēmējam.

Pārskats

  • Izvēlieties vienu no četriem formātiem
  • Pieejami trīs apdares veidi: klasiskais, perlamutra, strukturētais
  • Aploksnes pieejamas pēc pieprasījuma
  • Iespējami individuāli daudzumi
  • Bezmaksas kartes izmēģinājuma druka.
Photoproduct

Classic

"Classic" papīrs (300 g/m²) var lepoties ar īpaši gludu un spilgti baltu matētu virsmu. Sešu krāsu druka nodrošina spilgtas krāsas reālistiskā foto kvalitātē.

Photoproduct

Strukturēts

"Strukturētais" papīrs (300 g/m²) ne tikai piešķir jūsu kartītei raksturu, bet arī atšķirīgu tekstūru pieskārienam. Sešu krāsu druka nodrošina izteiksmīgas krāsas.

Photoproduct

Pērle

Ja augstu vērtējat dizainu, papīrs "Pearl" ir īstā izvēle. Neparastajai virsmai piemīt intensīvi mirdzoši atspīdumi. Arī ar sešu krāsu apdruku.

Folded Cards (left right)

Izvēlieties izmēru, formātu un apdari

Salocītās kartes ir pieejamas dažādos izmēros portreta, ainavas vai kvadrāta formātā. Izmantojot dažādas apdares iespējas, jūs patiešām varat pielāgot katru detaļu.

Papildiniet savu salocīto kartiņu ar atbilstošu aploksni un nosūtiet augstas kvalitātes personisku apsveikumu kā īpašu žestu. Pirms lielu pasūtījumu veikšanas varat arī pasūtīt bezmaksas jūsu dizainētās kartītes paraugu.

Pilnīga dizaina brīvība

Programmatūrā izstrādājiet savas locāmās kartes tieši tā, kā vēlaties. Dažādas dizaina veidnes, kas sagrupētas pēc gadījumiem, var palīdzēt jums atvieglot šo procesu.

Ja vēlaties pievienot vairāk detaļu vai padarīt to personiskāku, varat pievienot dizaina elementus vai klipus un pārvērst to par savu personīgo mākslas darbu. Izmantojiet daudzos rīkus, kas pieejami Saal Design programmatūrā, - jūsu radošumam nav robežu!

Dizains tagad
Dizains tagad