Vertikālas, augstākās kvalitātes salocītas kartes

Ar īpašu pieskārienu katram gadījumam

Bezmaksas paraugs

Bezmaksas paraugs

Ar bezmaksas parauga eksemplāra palīdzību apskatiet, kāda ir jūsu izstrādātā karte.

Pielāgotais daudzums

Pielāgotais daudzums

Pasūtiet precīzu nepieciešamo daudzumu. Iespējami nelieli pasūtījumi, sākot no vienas izdrukas.

Nav logotipa

Nav logotipa

Uz Saal Digital foto produktiem nav kaitinošu ražotāja logotipu.

Salocītas kartes tieši tā, kā vēlaties

Mūsu salocītās kartītes ir veidotas tā, lai tās varētu izlocīt pa kreisi. Jūs varat izvēlēties no dažādiem izmēriem - kvadrātveida, portreta vai horizontālā formātā - un izveidot karti atbilstoši savām vajadzībām.

Turklāt salokāmās kartītes var dekoratīvi noformēt, un tajās ir daudz vietas personīgam vēstījumam. Tas ļauj jums attēlot ne tikai vēstījumu, bet pat īsu stāstu saņēmējam.

Pārskats

  • Izvēlieties vienu no četriem formātiem
  • Pieejami trīs apdares veidi: klasiskais, perlamutra, strukturētais
  • Aploksnes pieejamas pēc pieprasījuma
  • Iespējami individuāli daudzumi
  • Bezmaksas kartes izmēģinājuma druka.

Izvēlieties izmēru, formātu un apdari

Salocītās kartes ir pieejamas dažādos izmēros portreta, ainavas vai kvadrāta formātā. Izmantojot dažādas apdares iespējas, jūs patiešām varat pielāgot katru detaļu.

Papildiniet savu salocīto kartiņu ar atbilstošu aploksni un nosūtiet augstas kvalitātes personisku apsveikumu kā īpašu žestu. Pirms lielu pasūtījumu veikšanas varat arī pasūtīt bezmaksas jūsu dizainētās kartītes paraugu.

Pilnīga dizaina brīvība

Programmā izstrādājiet savas locīšanas kartes tieši tā, kā vēlaties. Procesu var atvieglot dažādas dizaina veidnes, kas sagrupētas pēc gadījumiem.

Ja vēlaties pievienot vairāk detaļu vai padarīt to personiskāku, varat pievienot fotoattēlus, dizaina elementus vai klipus un pārvērst to savā personīgajā mākslas darbā. Izmantojiet daudzos Saal Design programmatūras piedāvātos rīkus - jūsu radošumam nav robežu!

Photoproduct

Classic

"Classic" papīram (300 g/m²) ir īpaši gluda un spilgti balta matēta virsma. Digitālā druka nodrošina spilgtas krāsas reālistiskā foto kvalitātē.

Photoproduct

Strukturēts

"Strukturētais" papīrs (300 g/m²) ne tikai piešķir jūsu kartītei raksturu, bet arī atšķirīgu tekstūru pieskārienam. Digitālā druka nodrošina izteiksmīgas krāsas.

Photoproduct

Pērle

Ja augstu vērtējat dizainu, papīrs "Pearl" ir īstā izvēle. Neparastajai virsmai piemīt intensīvas, mirdzošas atstarošanās.

Dizains tagad
Dizains tagad