Kāzu ielūguma kartītes

Kāzas ir ļoti īpašs brīdis mūsu dzīvē, un tās ir pelnījušas pilnību katrā detaļā. Tāpēc, protams, ir ļoti svarīgi izvēlēties kāzu ielūguma kartītes dizainu. Mēs piedāvājam jums plašu dizainu klāstu, lai jūs varētu atrast jūsu stilam atbilstošu kartiņu un aicināt savus tuviniekus un draugus uz savu lielo dienu tādā veidā, kas ir unikāls tieši jums.

Bezmaksas paraugs

Bezmaksas paraugs

Ar bezmaksas parauga eksemplāra palīdzību apskatiet, kāda ir jūsu izstrādātā karte.

Pielāgotais daudzums

Pielāgotais daudzums

Pasūtiet precīzu nepieciešamo daudzumu. Iespējami nelieli pasūtījumi, sākot no vienas izdrukas.

Nav logotipa

Nav logotipa

Uz Saal Digital foto produktiem nav kaitinošu ražotāja logotipu.

Ļoti pielāgojama

Ļoti pielāgojama

Pievienojiet savus tekstus un fotoattēlus un pielāgojiet papīra formātu un veidu.

Papildu drošība

Papildu drošība

Mēs nosūtīsim jums jaunas kartes, ja pasākums būs jāatceļ vai jāpārceļ tā norises laiks.

Iedvesmojieties no mūsu galerijas!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Unikāla kāzu karte jūsu īpašajai dienai

Unikāla kāzu karte jūsu īpašajai dienai

Mēs zinām, cik svarīgi ir pārliecināties, ka katrs jūsu kāzu aspekts ir uzticīgs jūsu personībai un stilam. Tāpēc mēs vēlējāmies piedāvāt plašu kāzu karšu dizainu klāstu, lai jūs varētu atrast ideālu personalizētu kāzu karti tieši jums un jūsu īpašajai dienai.

No noteiktas kāzu estētikas (minimālisma, modernisma vai elegances) līdz konkrētiem motīviem (putni vai ziedi), jūs noteikti atradīsiet kaut ko sev tīkamu! Izvēlieties, ko rakstīt savā kāzu kartītē, un, ja vēlaties pārliecināties, ka esat 100% apmierināts ar dizainu, mēs piedāvājam iespēju pasūtīt bezmaksas paraugu, lai jūs varētu to apskatīt klātienē pirms galīgā pasūtījuma veikšanas.

Kāzu ielūgumi, datējuma kartiņas un daudz ko citu!

Kāzu ielūgumi, datējuma kartiņas un daudz ko citu!

Kad domājam par kāzu kartītēm, mēs domājam par ielūgumiem... bet ir arī citas personalizētu kartīšu izmantošanas iespējas!

Piemēram, jūs varat izveidot datuma saglabāšanas kartītes, ko izsūtīt pāris mēnešus pirms pasākuma, lai informētu savus viesus. Vai arī jūs varat nosūtīt kāzu pateicības kartītes visiem saviem draugiem un ģimenei, lai viņi zinātu, ka esat pateicīgi par viņu dalību vai dāvanām. Izmantojiet iespēju arī dalīties ar viņiem ar dažiem no jūsu mīļākajiem attēliem un pat anekdotēm no īpašās dienas.

Dizains tagad
Dizains tagad