Daudz vietas idejām divreiz salocītā kartē

Jūsu fotogrāfijas un vēstījumi izvietoti sešās lapās

Double folded card
Bezmaksas paraugs

Bezmaksas paraugs

Ar bezmaksas parauga eksemplāra palīdzību apskatiet, kāda ir jūsu izstrādātā karte.

Pielāgotais daudzums

Pielāgotais daudzums

Pasūtiet precīzu nepieciešamo daudzumu. Iespējami nelieli pasūtījumi, sākot no vienas izdrukas.

Nav logotipa

Nav logotipa

Uz Saal Digital foto produktiem nav kaitinošu ražotāja logotipu.

Double folded card with envelope

Dodiet idejām telpu

Atšķirībā no citām kartītēm dubultās locīšanas kartītēs ir vēl vairāk vietas jūsu dizainam. Izvietojiet savus attēlus un personīgo vēstījumu kartes saņēmējiem sešās noformējamās lapās.

Jūs varat ne tikai izvēlēties no trim apdares veidiem un diviem formātiem, bet varat arī izvēlēties savu dizainu. Papildus daudzajiem šabloniem jūs, protams, varat izveidot kartiņu arī pilnīgi pašu spēkiem.

Pārskats

  • pieejams 10 x 15 cm un 14 x 14 cm formātā
  • trīs dažādu veidu papīrs: klasiskais, perlamutra, strukturētais
  • iespējams noformēt visas sešas malas
  • pēc vajadzības pieejama aploksne
  • pieejams bezmaksas paraugs
Photoproduct

Classic

"Classic" papīrs (300 g/m²) var lepoties ar īpaši gludu un spilgti baltu matētu virsmu. Sešu krāsu druka nodrošina spilgtas krāsas reālistiskā foto kvalitātē.

Photoproduct

Strukturēts

"Strukturētais" papīrs (300 g/m²) ne tikai piešķir jūsu kartītei raksturu, bet arī atšķirīgu tekstūru pieskārienam. Sešu krāsu druka nodrošina izteiksmīgas krāsas.

Photoproduct

Pērle

Ja augstu vērtējat dizainu, papīrs "Pearl" ir īstā izvēle. Neparastajai virsmai piemīt intensīvi mirdzoši atspīdumi. Arī ar sešu krāsu apdruku.

Double folded card formats

Jūsu dubultā salocītās kartes

Izstrādājiet savu dubultā locījuma kartes izkārtojumu paši. Vispirms izvēlieties izmēru un vēlamo papīra apdari. Programmā izvēlieties arī dizaina veidni vai izveidojiet savu maketu.

Saal Digital kartītēs nav logotipu vai svītrkodu. Tādējādi jūs saņemat pilnīgi neitrālu produktu. Turklāt jūs varat izvēlēties savus pielāgotos daudzumus un pasūtīt sev bezmaksas parauga eksemplāru.

Jūsu dizainparaugi

Jūs varat pats mainīt dubultās locīšanas kartes dizainu. Varat izvēlēties no dažādām dizaina veidnēm programmā vai arī izveidot karti no nulles. Mēs piedāvājam jums plašu rīku klāstu, kas palīdzēs īstenot jūsu idejas.

No efektiem un filtriem līdz plašai klipu kolekcijai. Arī foni un rāmji ļauj jums izveidot pilnīgi individuālu foto kartiņu. Dodieties atklājumu ceļojumā!

Dizains tagad
Dizains tagad