Bērnu paziņojuma kartes

Ja ir kāda ziņa, kas ir pelnījusi lielu prezentāciju, tad tā ir mazuļa piedzimšana - tas ir unikāls brīdis mūsu dzīvē, kurā vēlamies dalīties ar ģimeni un draugiem īpašā veidā. Lielisks veids, kā par to paziņot, ir personalizēta kartīte ar jūsu stilam atbilstošu dizainu, kurā varat pievienot mazuļa pirmās fotogrāfijas un informāciju, piemēram, vārdu un dzimšanas datumu.

Bezmaksas paraugs

Bezmaksas paraugs

Ar bezmaksas parauga eksemplāra palīdzību apskatiet, kāda ir jūsu izstrādātā karte.

Pielāgotais daudzums

Pielāgotais daudzums

Pasūtiet precīzu nepieciešamo daudzumu. Iespējami nelieli pasūtījumi, sākot no vienas izdrukas.

Nav logotipa

Nav logotipa

Uz Saal Digital foto produktiem nav kaitinošu ražotāja logotipu.

Ļoti pielāgojama

Ļoti pielāgojama

Pievienojiet savus tekstus un fotoattēlus un pielāgojiet papīra formātu un veidu.

Papildu drošība

Papildu drošība

Mēs nosūtīsim jums jaunas kartes, ja pasākums būs jāatceļ vai jāpārceļ tā norises laiks.

Iedvesmojieties no mūsu galerijas!

Izveidojiet perfektu Baby Card!

Izveidojiet perfektu Baby Card!

Mēs zinām, ka mazuļa piedzimšana ir liels notikums, kurā vēlaties dalīties ar saviem draugiem un ģimeni. Kāpēc gan neizveidot personalizētu mazuļa kartiņu, kurā būtu lielisks jaundzimušā attēls, kā arī viņa vārds, dzimšanas datums un viss pārējais, ko vēlaties pievienot?

Vēl viena lieliska iespēja ir nosūtīt mazuļa pateicības kartītes, lai personīgi pateiktos saviem draugiem un ģimenei par viņu atbalstu, dāvanām vai laba vēlējumiem.

Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas mīļākais dizains no mūsu piedāvājuma, jāpievieno attēli un teksts, ko vēlaties iekļaut, un jūs varat pasūtīt! Izveidojiet savu mazuļa paziņojuma kartiņu pēc savām vēlmēm.

Personalizētas bērnu kartītes: izvēlieties kādu no mūsu īpašajiem dizainparaugiem

Personalizētas bērnu kartītes: izvēlieties kādu no mūsu īpašajiem dizainparaugiem

Pārlūkojiet mūsu piedāvājumu un izvēlieties sev tīkamāko mazuļa kartītes dizainu: mums ir gan jautri dizaini ar dzīvniekiem, gan elegantāki dizaini, gan arī daži minimālistiski varianti. Jums ir arī iespēja pievienot skaistus un jautrus klippartus, lai piešķirtu savam dizainam papildu akcentu. Izvēlieties, ko rakstīt mazuļa kartītē, un attēlus, ko vēlaties pievienot.

Kad esat apmierināts ar savu dizainu, pasūtiet tik karšu, cik vēlaties (mēs piedāvājam pielāgotu daudzumu), un jūs būsiet gatavs paziņot savu īpašo jaunumu.

Dizains tagad
Dizains tagad