Ar rokām veidota Premium dāvanu kaste

Ar rokām veidots

Ar rokām veidots

Ar rokām veidota dāvanu kaste, kas izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem

Pilnībā pielāgojams

Pilnībā pielāgojams

Pieejams ar tekstu, fotoattēliem un ādas vai lina audumu

Nav logotipu

Nav logotipu

Nav traucējošu ražotāju logotipu

Atmiņas, kas nozīmē visvairāk

Atmiņas, kas nozīmē visvairāk

Jūsu unikālā ģimene, kāds īpašs cilvēks vai pēdējā reize, kad jūs vienkārši izsprāgāt smieklos - ir tik daudz mirkļu, kurus ir vērts saglabāt un atcerēties. Ar rokām un laiku rūpīgi izgatavotā mūsu augstākās kvalitātes dāvanu kaste ir ideāls papildinājums jūsu HighEnd fotogrāmatai un fotogrāfiju izdrukām, lai tās varētu glabāt vai pasniegt kā dāvanu saviem mīļajiem.

Pielāgojiet savām vajadzībām

Pielāgojiet savām vajadzībām

Uz augstākās kvalitātes dāvanu kastes nav ne logotipa, ne jebkāda veida zīmola. Tā kā dāvanu kaste ir pilnīgi neitrāla, tā ir lielisks produkts jebkuram profesionālim, ko tālāk pārdot saviem klientiem. Mēs vēlamies, lai jūs pats izlemtu, kādu logotipu vai dizainu vēlaties izvēlēties savai premium kastītei.

Pasakiet to ar attēlu

Pasakiet to ar attēlu

Uz dāvanu kastes var arī uzdrukāt kādu no saviem iecienītākajiem attēliem, jo tā ir pieejama ar pielāgojamu akrila vāku. 4 mm biezais akrils kombinācijā ar mūsu izturīgo mākslīgo ādu ir ideāls risinājums, ja meklējat kaut ko neierastu. Akrila stikla glancētā virsma nodrošina intensīvu spilgtumu un iespaidīgu dziļuma efektu jūsu fotogrāfijai.

Discover our Photo Books

Dizains tagad