Layflat fotogrāmatas

Kas ir Layflat iesiešana?

Layflat ir iesiešanas veids ar 180º atvērumu, kas ļauj fotogrāmatai gulēt plakani uz galda. Pateicoties šādai iesiešanai, fotogrāmatu ir daudz patīkamāk aplūkot, jo starp abām lapām nav nevēlamu locījumu. Izmantojot citus iesiešanas paņēmienus, centrā tiek zaudēta redzamība.

Kas ir Layflat iesiešana?
Kā izskatās regulāra iesiešana

Kā izskatās regulāra iesiešana

Parastā iesiešana rada locījumus fotogrāmatas lapu vidū, kā rezultātā samazinās redzamība. Tas nozīmē, ka nav iespējams pareizi saskatīt visu attēlu, un tas nozīmē arī to, ka, veidojot dizainu, ir daudz uzmanīgāk jāizvēlas, kur izvietot fotoattēlus. Izmantojot fotogrāmatu ar Layflat iesiešanu, jums vairs nebūs šīs problēmas.

Layflat iesiešana - augsta izkārtojuma elastība

Layflat iesiešana - augsta izkārtojuma elastība

Layflat iesējums sniedz iespēju izvietot attēlus starp divām lapām, nezaudējot redzamību. Tas nozīmē, ka, veidojot fotogrāmatu, jums ir liela elastība, jo varat brīvāk izvietot fotoattēlus. Jūs nezaudēsiet nevienu detaļu.

Panorāmas skats uz jūsu fotoattēliem

Varat arī izmantot Layflat iesējuma priekšrocības, lai izvietotu bildes pāri divām pilnām lapām un izveidotu iespaidīgu panorāmas skatu. Tāpēc šis izturīgais iesējums, no kura lapas neizkrīt, ir ideāli piemērots arī panorāmas bildēm vai bildēm ar lielu cilvēku skaitu.

Panorāmas skats uz jūsu fotoattēliem
Pielāgojami iekšējie vāki

Pielāgojami iekšējie vāki

Pateicoties Layflat iesējumam, jūs varat sākt veidot fotogrāmatas dizainu tieši pirmajā lapā kreisajā pusē, tādējādi maksimāli izmantojot pieejamo vietu. Varat, piemēram, pievienot krāsas, tekstūras, attēlus un tekstu. Tas attiecas arī uz pēdējo lapu labajā pusē (aiz aizmugurējā vāka).

Visas mūsu fotogrāmatas ir Layflat

Visas mūsu fotogrāmatas ir Layflat

Izvēlieties no mūsu plašā fotogrāmatu klāsta: cietajos vākos, mīkstajos vākos vai Professional Line; izvēlieties sev tīkamāko formātu un izmēru un no mūsu fotopapīra klāsta izvēlieties savām fotogrāfijām vispiemērotāko apdari. Neatkarīgi no tā, kā jūs konfigurēsiet savu fotogrāmatu, visām tām būs iesiešana Layflat.

Dizains tagad