Jūsu pirmā fotogrāmata, sākot no 9,99 €

15 € Atklājumu kupons*: FB834-EXP 

*15 € kupons vienai fotogrāmatai, derīgs līdz 30.06.2024. Minimālā pasūtījuma vērtība 24,95 €. Piegādes izmaksas nav iekļautas. Nedrīkst apvienot ar citiem īpašiem piedāvājumiem vai kuponiem. Izmantojams tikai vienu reizi vienā mājsaimniecībā.
DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Testa uzvarētājs CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Kopējais vērtējums ļoti labs Saal Digital priecē ar izsmalcināti izstrādātu fotoplatnu un asu, kontrastainu apdruku. Testa uzvarētājs CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testa rezultāts: ļoti labs Ļoti laba un ātra piegāde Saal sevi absolūti pierāda ar priekšzīmīgu kvalitāti.

Saal Digital augstas kvalitātes fotogrāmata

Pārskats par svarīgākajiem notikumiem

 • 15 € fotogrāmatas kupons
 • Matēta vai glancēta apdare
 • LayFlat iesiešana bez locījumiem
 • Bez logotipa
 • 100% apmierinātības garantija - pirkums bez riska
 • Apstrāde 1-2 darba dienu laikā

Atklājuma kupons

Veiciet savu atklājumu

 • Atklājiet plašo pieejamo izmēru klāstu
 • Matēta un glancēta apdare gan vākam, gan uzlikām.
 • Pateicoties layflat iesējumam, panorāmas attēlus varat izvietot pāri izklājumiem, nezaudējot nevienu elementu vidū.
 • Katra mājsaimniecība kuponu var izmantot vienu reizi neatkarīgi no tā, vai esat jau iepriekš pasūtījis fotogrāmatas vai citus produktus.
 • Atklājuma kuponu nevar apvienot ar citām akcijām.

Kā izmantot kuponu?

Jūsu fotogrāmata, soli pa solim

Lejupielādējiet bezmaksas programmatūru un sāciet veidot savu sapņu fotogrāmatu. Izvēlieties formātu, apdari un paredzamo lappušu skaitu.

Nākamais solis ir noformēt savu fotogrāmatu, kā jūs to vēlaties. Pievienojiet savus attēlus, apmales vai fonus un pielāgojiet to ar efektiem, filtriem un citām funkcijām. Visbeidzot, pārbaudiet savu projektu, izmantojot programmatūras padomus. Vai esat apmierināts? Ja jā, pabeidziet pasūtījuma procesu.

Pēc tam, kad būsiet ievadījis pasūtījuma informāciju, nākamajā solī tiks parādīts ievades lauks kupona kodam. Ievadiet kodu paredzētajā laukā un veiciet pasūtījumu. Kupona vērtība tiks atskaitīta no kopējās summas.

Photos

Bezmaksas Saal dizaina programmatūra

Saal dizaina programmatūra

Atklājiet daudzveidīgās dizaina iespējas bezmaksas Saal dizaina programmatūrā. Personalizējiet savus fotoattēlu produktus ar individuāliem foniem, apmalēm, klipiem un daudz ko citu, kā arī ievietojiet tekstu vēlamajā vietā, izmantojot teksta lodziņus. Varat arī izmantot dažādus efektus un filtrus, lai efektīvāk attēlotu savas fotogrāfijas.

Lejupielādēt un instalēt

Saal projektēšanas programmatūru var lejupielādēt šeit bez maksas. Lejupielāde sāksies nekavējoties. Atvērsies jauna lapa ar detalizētu lejupielādes un instalēšanas pamācību. Pēc lejupielādes pabeigšanas sekojiet pārlūkprogrammas norādījumiem un instalējiet programmatūru. Pasūtīšanas procesa beigās ievadiet fotogrāmatas kupona kodu programmatūrā.

Foto grāmatu pamācība

Kā izveidot fotogrāmatu ar Saal Design programmatūru?

Šajā pamācībā jūs iepazīsieties ar Saal Design programmatūru - no programmas atvēršanas līdz fotogrāmatas pasūtīšanai. Atklājiet Saal digitālo produktu pasauli un daudzās pieejamās konfigurācijas un dizaina iespējas. Soli pa solim, izmantojot piemērus, tiek parādītas un izskaidrotas dažādas dizainera funkcijas līdz pat fotogrāmatas pasūtīšanai.

Kāpēc pirkt no Saal Digital?

Augstu prasību ievērošana - kvalitāte un piegādes laiks

Mēs esam izvirzījuši sev visaugstākos mērķus: vislabākā kvalitāte un lielisks serviss. Ātra ražošana, īsi piegādes termiņi un visaugstākais kvalitātes līmenis ir īpašības, kas raksturo Saal Digital. To pierāda arī daudzie testi nozares žurnālos un klientu vērtējumi. Parasti 1-2 darba dienu laikā jūsu produkti ir gatavi nosūtīšanai. Mūsu aktuālos piegādes termiņus jebkurā laikā varat pārbaudīt tiešsaistē reālajā laikā.

Maksājums un piegāde

Saal Digital cenas un kvalitātes attiecība ir nepārspējama. Visi piedāvātie maksāšanas veidi ir ērti un droši, un pasūtījumus piegādā uzticami piegādes partneri.

Mūsu solījums jums

Jūsu apmierinātība ar mūsu produktiem un servisu ir mūsu misijas galvenā sastāvdaļa.

Tāpēc mēs garantējam:

 • Premium klases fotoproduktus ar izcilu kvalitāti
 • Parasti piegādājam 1-2 darba dienu laikā
 • Drošu maksājumu, izmantojot PayPal
 • Tieši no ražotāja Saal Digital

Ja neesat apmierināts ar fotogrāmatu, mēs ar prieku palīdzēsim jums atrisināt problēmu. Mēs darīsim visu iespējamo, lai rastu apmierinošu risinājumu, kas atbilst jūsu prasībām. Lūdzu, nekautrējieties jebkurā laikā sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.

Dizains tagad
Dizains tagad