Foto bukleti no Saal Digital

Izbaudiet savas bildes augstas kvalitātes kvalitātē

CCHIP Foto/Video 2022 Testa uzvarētājs CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Kopējais vērtējums ļoti labs Saal Digital priecē ar izsmalcināti izstrādātu fotoplatnu un asu, kontrastainu apdruku. Testa uzvarētājs CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Testa rezultāts: ļoti labs Ļoti laba un ātra piegāde Saal sevi absolūti pierāda ar priekšzīmīgu kvalitāti. Izveidotajās fotogrāfijās ir fantastiskas detaļas ar lielisku asumu un krāsu precizitāti. Saal Digital iegūst papildu punktus ar lieliskiem kontrastiem un smalku apstrādi. Fotogrāmatu kvalitāte ir vislabākā, kādu jebkad esam redzējuši.
Unikāls tāpat kā jūsu fotogrāfijas

Unikāls tāpat kā jūsu fotogrāfijas

Fotogrāmatas lapas un caurspīdīgais aizsargvāciņš ir savienoti ar augstas kvalitātes spirālveida iesējumu. Šī spirālveida iesiešana nodrošina vieglu lappušu pāršķirstīšanu un vienkāršu dizainu. Ja vēlaties, varat arī pilnībā pagriezt lapas, lai vienlaikus parādītu tikai vienu attēlu.

Papīra virsmas

Papīra virsmas

Izvēlieties matētu augstākās kvalitātes papīru un papīru mākslas drukai. Pateicoties augstas kvalitātes 6 krāsu drukāšanai, jūsu attēli izskatīsies ļoti asi. Fotogrāmatiņa ir pieejama dažādos formātos un bez uz tās uzdrukāta logotipa vai svītrkoda.

Foto bukletu formāti

Iedvesmojieties no mūsu galerijas!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Dizains tagad
Dizains tagad