Foto kalendāri no Saal Digital

Divpadsmit lappuses īpašiem mirkļiem

Sienas kalendāri

Sienas kalendāri

Nekas cits kā mūsu foto sienas kalendāri nepiešķirs personisku pieskārienu jebkurai telpai un vienlaikus palīdzēs jums uzturēt kārtību. Mūsu sienas kalendāriem, kas izgatavoti no īpaši izturīgiem un stabiliem materiāliem, ir klasiska stiepļu iesiešana, kas pazīstama arī kā "wire-o" vai "double-o", un stabils pakaramais, kas piestiprināts pie stieples, lai tos varētu viegli piekārt pie sienas. Turklāt lapaspuses var viegli apgriezt, lai jūs varētu labi pārredzēt katru mēnesi, un tās apgriešanas laikā nesalocīsies, tāpēc netiks nodarīts kaitējums.

Galda kalendāri

Galda kalendāri

Mūsu fotokalendāri ir ar augstas kvalitātes stiepļu iesējumu un stabilu kartona pamatni, kas ir lielisks galda, bufetes vai plaukta rotājums. Ja vēlaties, lai jūsu uzdevumi būtu sakārtoti un kalendārs vienmēr būtu pa rokai, galda kalendārs ir ideāli piemērots, jo jūs varat ieskatīties, kad vien jums tas nepieciešams, novietojot to, piemēram, uz rakstāmgalda vai naktsgaldiņa. Tas ir ne tikai noderīgs piederums, bet arī lielisks veids, kā katru mēnesi izdzīvot citas atmiņas.

Ģimenes kalendāri

Ģimenes kalendāri

Ar visām mūsu kalendāru priekšrocībām, bet ar papildu funkciju: kļūst par spēcīgu organizatorisku rīku ģimenēm. Izmantojot mūsu foto ģimenes kalendāru, varat organizēt savu tuvinieku notikumus, izveidojot katram dalībniekam savu kolonnu, kurā var pievienot personīgos notikumus. Tas viss, vienlaikus aplūkojot jūsu labākos kopīgos mirkļus.

Iedvesmojieties no mūsu galerijas!

Atrodiet sev piemērotāko apdari

photoproduct

Fotokalendāri

Izbaudiet savus attēlus uz Fujifilm Crystal Archive DP II fotopapīra, kas pieejams glancētā, matētā un zīda apdari. Šis fotopapīrs izceļas ar savu izturību un izcilu krāsu atveidi.

Iespiesti kalendāri

Iespiesti kalendāri

Digitālā drukāšana nodrošina labāku salasāmību, rakstot uz kalendāra, jo papīrs viegli uzsūc tinti. Izvēlieties no pieejamajiem variantiem to, kas jums vislabāk patīk, sākot no matētas virsmas un beidzot ar tekstūras apdari organiskākam pieskārienam.

Kāpēc pirkt Saal Digital?

Mēs esam profesionāla fotolaboratorija ar lielu entuziasmu attiecībā uz fotogrāfiju. Mēs vienmēr cenšamies pilnveidot savus produktus, lai sasniegtu augstākus standartus un apmierinātu mūsu klientu vajadzības. Kā mūsdienīgs tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs mēs specializējamies augstas kvalitātes foto produktu, tostarp personalizētu sienas foto kalendāru, galda kalendāru un ģimenes kalendāru, ražošanā.

Nav ražotāja logotipa

Nav ražotāja logotipa

Nevienā no mūsu produktiem nav mūsu logotipa. Jūs saņemsiet pilnīgi neitrālu produktu.

Ātra piegāde

Ātra piegāde

Jūs saņemsiet savu foto produktu īsā laikā. Izgatavošanas laiks ir tikai dažas darba dienas, tāpēc nebūs ilgi jāgaida.

Garantēta apmierinātība

Garantēta apmierinātība

Pasūtīšana ar Saal Digital ir bez stresa. Tas ir tāpēc, ka jūsu apmierinātība ir mūsu uzņēmuma filozofijas galvenā sastāvdaļa.

Pasūtīšana bez riska

Pasūtīšana bez riska

Mēs piedāvājam dažādas drošas maksājumu iespējas jūsu pasūtījumiem. Jūs varat maksāt ar tiešo debetu, kredītkarti vai PayPal.

Profesionāla kvalitāte

Profesionāla kvalitāte

Mēs ticam, ka mēs ražojam augstas klases foto produktus, lai vienmēr piedāvātu jums izcilību. Ar mums jūsu bildes ir vislabākajās rokās!

Dizains tagad
Dizains tagad