Izstrādājumi skolu un bērnudārzu fotografēšanai

Atrodiet ideālus personalizētus foto produktus savam uzņēmumam

Izveidojiet pielāgojamus foto produktus skolu fotogrāfijām

Izveidojiet pielāgojamus foto produktus skolu fotogrāfijām

Saal Digital piedāvā plašu augstas kvalitātes foto produktu klāstu bērnudārzu un skolu fotogrāfiem. Jūs varat tos brīvi veidot un pielāgot mūsu interneta veikalā vai ar mūsu programmatūru. Paplašiniet piedāvāto foto produktu klāstu, lai vecākiem būtu vēl plašāka produktu izvēle.

Izlemiet, vai vēlaties veikt pasūtījumus pats vai izveidot Photo Portal tiešsaistes veikalu, kurā vecāki var ērti veikt pasūtījumus tiešsaistē. Mēs piedāvājam ātru izgatavošanas un piegādes laiku, tostarp iespēju veikt eksprespiegādi, lai jūs bez problēmām varētu ievērot termiņus!

Foto portāls: jūsu visaptverošais rīks fotografēšanas biznesam

Foto portāls: jūsu visaptverošais rīks fotografēšanas biznesam

Ja esat fotogrāfs, kas specializējas bērnu vai skolu fotogrāfijā, Photo Portal ir ideāls rīks tieši jums! Ir ļoti viegli droši kopīgot savas fotogrāfijas, jo varat aizsargāt katru galeriju atsevišķi, izmantojot paroles vai citus pasākumus, piemēram, piekļuvi tikai ar saitēm.

Jūs varat augšupielādēt visus attēlus atsevišķās galerijās vai izmantot mūsu QR koda metodi, kad galerijas tiek izveidotas automātiski. Vecāki var piekļūt savai galerijai, izvēlēties sev tīkamākos attēlus un pasūtīt tik daudz izdruku vai foto produktu, cik vēlas. Varat arī izveidot produktu komplektus: foto produktu grupu, kurai ir noteikta pārdošanas cena visai paketei. Tas ļauj jums pārdot izdrukas, foto uzlīmes un citus produktus vienā komplektā, un vecāki var viegli iegādāties komplektu savam bērnam tiešsaistē.

Ideāla kombinācija: Foto mape un foto izdrukas

Ideāla kombinācija: Foto mape un foto izdrukas

Mēs zinām, ka, runājot par skolu fotogrāfiju, galvenais ir piedāvāt daudzveidību. Tāpēc mūsu fotopapīru piedāvājumā atradīsiet pielāgotus formātus, plašu apdaru klāstu un nav noteikts minimālais daudzums, lai jūs varētu pasūtīt tik daudz fotogrāfiju, cik vēlaties!

Ja līdztekus foto izdrukām vēlaties piedāvāt kaut ko unikālu, foto mape ir labākais produkts bērnudārzu un skolu fotogrāfijām. Tā ir pilnībā pielāgojama, un jūs varat to noformēt, izmantojot mūsu plašo dizainu un tekstu klāstu. Foto mapē ir vieta divām 13 x 18 izdrukām (vienai ainavas un vienai portreta fotogrāfijai) un vairākām portreta fotogrāfijām vai foto uzlīmēm.

Pievienojiet radošu pieskārienu ar foto uzlīmēm un magnētiem

Pievienojiet radošu pieskārienu ar foto uzlīmēm un magnētiem

Īsta klasika, kad runa ir par skolas fotogrāfiju. Ar Saal Digital jūs varat veidot augstas kvalitātes Foto magnētiņus, kā arī Foto uzlīmes, izvēloties starp glancētu, matētu vai zīdainu dizainu. Tie ir oriģināli produkti, kas var piešķirt īpašu akcentu blociņiem, gadagrāmatām, ledusskapim un daudz kam citam!

Gan mūsu magnēti, gan uzlīmes ir iepriekš perforētas, lai tās varētu viegli noņemt, nebojājot citas fotogrāfijas.

Iekļaujiet kaut ko īpašu: Foto ķieģeļi

Iekļaujiet kaut ko īpašu: Foto ķieģeļi

Ja vēlaties piedāvāt kaut ko oriģinālu, kas jūs atšķirtu, fotoķieģeļi ir lieliska ideja! Tie ir ļoti populāri bērnu vidū, jo tie ir foto produkts, ko vispirms var salikt pa gabaliņiem, un pēc tam to ir viegli un jautri izstādīt.

Jūs varat piedāvāt tos dažādos formātos un izmēros atkarībā no jūsu vēlmēm vai no tā, kas interesē jūsu klientus.

Foto komplekti: lielisks papildinājums jūsu skolas paketei

Foto komplekti: lielisks papildinājums jūsu skolas paketei

Izbaudiet tikpat augstu kvalitāti kā mūsu parastās foto izdrukas, taču ar jautriem izkārtojumiem, kas kopē jūsu iecienītāko fotoattēlu. Tas ir lieliski piemērots iekļaušanai jūsu skolas un bērnudārza pakās, jo vecāki var viegli sadalīt Foto komplektus, lai uzdāvinātu atsevišķas fotogrāfijas draugiem un ģimenei.

Jūs varat izvēlēties kādu no mūsu iepriekš sagatavotajiem šabloniem atkarībā no tā, cik daudz kopiju vēlaties un cik lielas fotogrāfijas vēlaties.

Piedāvājiet kaut ko unikālu ar mūsu foto dāvanām

Piedāvājiet kaut ko unikālu ar mūsu foto dāvanām

Ja vēlaties piedāvāt unikālus priekšmetus savās skolas pakās, foto dāvanas ir ideāls risinājums! Tās ir ļoti viegli noformēt, un tas ir lielisks veids, kā pārvērst fotoattēlu par kaut ko jautru!

Lūk, daži no mūsu ieteikumiem attiecībā uz skolu un bērnu fotogrāfijām:

  • Atslēgu piekariņi, kurus vecāki var dāvināt ģimenei un draugiem.
  • Foto krūzītes, lai jautri papildinātu jebkuras brokastis vai kafijas pauzi.
  • metāla kastes, lai droši uzglabātu pārtiku un citus priekšmetus
  • Foto puzles, kas sagādās daudz jautrības gan bērniem, gan pieaugušajiem!
Lieli formāti: pārvērst jebkuru fotoattēlu skaistā foto audeklā

Lieli formāti: pārvērst jebkuru fotoattēlu skaistā foto audeklā

Dažām fotogrāfijām nepieciešams lielāks formāts! Ja vēlaties piedāvāt lielformātus bērnudārza vai skolas fotogrāfijām, varat izpētīt mūsu sienu mākslas klāstu!

Piemēram, foto audekls ne velti ir klasika, un tas lieliski sader ar bērnu fotogrāfijām. Mīkstā struktūra piešķir tam dabisku izskatu, kas vienlaikus iepriecinās bērnus un vecākus.

Dizains tagad