Izveidojiet skaistu Mini Leporello

Akordeona locījuma dēļ ir unikāls veids, kā pasniegt fotogrāfijas un informāciju

5/5
no 1 klientu atsauksmēm

Daudzi dažādi izmantošanas veidi

Pateicoties īpašajai locīšanas tehnikai, mini leporellu formāts ir vienkāršs un praktisks. Ievietojiet skaistākās atmiņas no kāzu svinībām mini leporello vai izmantojiet to, lai paziņotu par bērna piedzimšanu. Tas ir piemērots arī portfolio prezentēšanai, un to var apdrukāt no abām pusēm.

Dažādi papīra formāti un veidi

Mini leporellas ir pieejamas dažādos formātos un ar dažādām malu un locījumu iespējām. Jūs varat izvēlēties "Classic", "Pearl" vai "Structured" papīra veidu. Atklājiet sev un attiecīgajam gadījumam piemērotāko materiālu. Papīra virsmas var izmēģināt mūsu paraugu komplektā.

Pieejamie papīra veidi

Pieejamie papīra veidi

Classic

"Classic" papīram (300 g/m²) ir īpaši gluda un spilgti balta matēta virsma. Digitālā druka nodrošina spilgtas krāsas reālistiskā foto kvalitātē.

Classic
strukturēts
pērles
Papildiniet savu Mini Leporello ar zelta apdari

Papildiniet savu Mini Leporello ar zelta apdari

Vai vēlaties savam Mini Leporello piešķirt īpašu izskatu? Tad izmēģiniet mūsu zelta apdari! Tā piešķirs jaunu dimensiju, ko varēsiet sajust un redzēt.

Šo apdari var izvēlēties, izvēloties Mini Leporello formātu, virsmu un citas īpašības. Pēc tam, izstrādājot dizainu, vienkārši izvēlieties īpašo krāsu (zelta) detaļām, kurām vēlaties piešķirt šo efektu.

Dizains tagad
Dizains tagad