Minileporello

Daudzi dažādi izmantošanas veidi

Pateicoties īpašajai locīšanas tehnikai, mini leporellu formāts ir vienkāršs un praktisks. Ievietojiet skaistākās atmiņas no kāzu svinībām mini leporello vai izmantojiet to, lai paziņotu par bērna piedzimšanu. Tas ir piemērots arī portfolio prezentēšanai, un to var apdrukāt no abām pusēm.

Dažādi papīra formāti un veidi

Mini leporellas ir pieejamas dažādos formātos un ar dažādām malu un locījumu iespējām. Jūs varat izvēlēties "Classic", "Pearl" vai "Structured" papīra veidu. Atklājiet sev un attiecīgajam gadījumam piemērotāko materiālu. Papīra virsmas var izmēģināt mūsu paraugu komplektā.

Pieejamie papīra veidi

Photoproduct

Classic

"Classic" papīrs (300 g/m²) var lepoties ar īpaši gludu un spilgti baltu matētu virsmu. Sešu krāsu druka nodrošina spilgtas krāsas reālistiskā foto kvalitātē.

Photoproduct

Strukturēts

"Strukturētais" papīrs (300 g/m²) ne tikai piešķir jūsu kartītei raksturu, bet arī atšķirīgu tekstūru pieskārienam. Sešu krāsu druka nodrošina izteiksmīgas krāsas.

Photoproduct

Pērle

Ja augstu vērtējat dizainu, papīrs "Pearl" ir īstā izvēle. Neparastajai virsmai piemīt intensīvi mirdzoši atspīdumi. Arī ar sešu krāsu apdruku.

Dizains tagad
Dizains tagad