Viegli pārvaldiet krāsas

Saal Digital izmanto ICC saderīgu krāsu pārvaldības sistēmu. Jūsu failos iestrādātie krāsu profili tiks atpazīti un ņemti vērā ražošanas laikā. Mēs nekad neveicam izmaiņas jūsu failos un neveicam nevajadzīgu optimizāciju. Tādējādi mēs varam nodrošināt, ka jūsu faili tiks apstrādāti precīzi atbilstoši jūsu prasībām.

Svarīgi: Kalibrējiet monitoru un atslēdziet attēla uzlabošanu, ja tā ir iespējota.

Optimāli priekšnoteikumi jūsu fotoattēlu izdrukām
Tikai kalibrējot un profilējot monitoru, jūs varat iegūt vislabākās krāsas. Rezultātu jūs jau varat redzēt savā monitorā.

Kādas ir krāsu pārvaldības priekšrocības?

Optimālu izdruku priekšskatījumu var iegūt, izmantojot jūsu iepriekš iestatīto monitoru un mūsu krāsu pārvaldību - "Ko jūs redzat, to arī saņemat". Ideālā pasaulē šī kombinācija darbojas tik labi, ka jūs gandrīz nepamanāt atšķirību starp monitora attēlojumu un reālo foto produktu.

Jebkurā gadījumā tas ir iespējams tikai tad, ja attēla reproducēšanas procesā tiek ievēroti visi standarti.

Ko Saal Digital var darīt jūsu labā?

  • Veicot atkārtotu kalibrēšanu katru dienu, mēs nodrošinām, ka profilētās iekārtas darbojas ar nelielu pielaidi.
  • Fotoķīmiskā procesa stāvoklis tiks pārbaudīts katru dienu, lai kompensētu svārstības, pirms tiek ietekmēta fotogrāfiju kvalitāte.
  • Mums ir sagatavots ICC profils katram papīra veidam, ko mēs piedāvājam.
  • Krāsu pārvaldības programmatūras izmantošana, kas spēj nolasīt iestrādātos krāsu profilus un konvertēt attēla datus pareizai krāsu reproducēšanai mūsu iekārtās. Failiem bez iestrādātiem profiliem kā standarta krāsu telpa tiks izmantota sRGB.

Uzmanību: Lūdzu, vienmēr sūtiet mums failus jpg, nevis tiff formātā, lai krāsu profilus varētu pareizi atpazīt!

Kas jums jādara?

Apgaismojums
Lūdzu, pārliecinieties, ka telpā ir pietiekami daudz gaismas. Ja iespējams, spilgtumam un krāsu temperatūrai jābūt nemainīgai un reproducējamai. Vislabāk, ja tā ir telpa bez atspīdumiem un aizslēgtām logiem, ko neietekmē mainīgā dienas gaisma.

Monitors
Pareiza monitora iepriekšēja iestatīšana ir vissvarīgākais priekšnoteikums krāsu pārvaldībai:

  • Monitora spilgtumam jābūt no 90 līdz
    120 cd/qm.
  • Krāsu temperatūrai jābūt 5.000 Kelvina (D50).
  • Monitora gamma iestatāma 2,2.

Monitoram jābūt kalibrētam, lai attēlotu pareizas krāsas un spilgtumu.

Monitora kalibrēšana ar kolorimetru
Profesionāla augsta līmeņa krāsu pārvaldība nav iespējama bez atbilstošas aparatūras. Par aptuveni 200 £ ir pieejami daudzi risinājumi. No dažiem pakalpojumu sniedzējiem var iegādāties krāsu mērīšanas ierīci ar papildu programmatūru, ar kuras palīdzību var izveidot monitora ICC profilu. Šāda ierīce var būt laba alternatīva jaunam un dārgam monitoram.

Dizains tagad
Dizains tagad