Atklājiet mūsu Photo Prints XT

Mūsu augstas gramatūras Photo Prints XT rada unikālu produktu, kas ir ideāli piemērots, lai demonstrētu

Īpaša stabilitāte, īpaša

Īpaša stabilitāte, īpaša

Vai meklējat biezāku apdruku, kas neietekmē kvalitāti? Mūsu foto izdrukām XT ir augsta gramatūra (1336 g/m²). Tas piešķir tām unikālu izskatu un sajūtu.

Jūs varat izvēlēties augstas kvalitātes Fujifilm Crystal Archive albumu ar matētu, spīdīgu vai zīda apdari atkarībā no savām vēlmēm vai fotogrāfijas stila. Jūsu fotoattēlu izdrukām XT būs tāda pati kvalitāte un apdare kā mūsu parastajām izdrukām, taču ar lielāku gramatūru un biezumu (aptuveni 1,08 mm).

Izstādiet savus fotoattēlus XT ar koka pamatni

Izstādiet savus fotoattēlus XT ar koka pamatni

Ja vēlaties oriģinālu veidu, kā izstādīt savus iecienītākos attēlus, pasūtot Photo Prints XT, varat pasūtīt vienu no mūsu koka pamatnēm. Tās atradīsiet mūsu produktu klāsta piederumu sadaļā.

Koka pamatnei ir minimālisma dizains, un tā ļauj viegli izstādīt Photo Print XT, lai piešķirtu jebkurai telpai dekoratīvu izskatu. Vai vēlaties to mainīt? Ir ļoti viegli mainīt attēloto fotoattēlu.

Izmantojiet Photo Prints XT, lai padarītu savu ballīti īpašu

Izmantojiet Photo Prints XT, lai padarītu savu ballīti īpašu

Ja vēlaties savai ballītei vai kāzām piešķirt personisku pieskārienu, varat izdrukāt Photo Prints XT ar savu viesu fotogrāfijām un izmantot tās kā galda kartes, lai atvieglotu organizēšanu, vai vienkārši kā papildu dekoratīvu elementu. Varat arī izdalīt tās kā dāvanas, lai viesiem būtu fotogrāfija, ko paņemt līdzi uz mājām.

Ja esat kāzu fotogrāfs, Photo Prints XT var būt arī oriģināls un kvalitatīvs produkts, ko iekļaut savā sūtījumā pārim. Kāpēc gan nesūtīt izlasi no jūsu iecienītākajām fotogrāfijām kā Photo Prints XT? Tas ir unikāls un daudzpusīgs veids, kā saglabāt tik īpašas dienas spilgtākos mirkļus.

Atklājiet mūsu virsmas Photo Prints XT

Atklājiet mūsu virsmas Photo Prints XT

Fotopapīrs zīda XT

FUJIFILM Crystal Archive Album Silk papīrs nodrošina unikālu apdari un tekstūru, pateicoties smalkai bišu šūnu struktūrai.

  • Dabiska krāsu atveidošana
  • Lieliski piemērots portretu, skolu fotogrāfijām un kāzu fotogrāfijām.
  • Gramatūra: 1336 g/m²
  • FSC® sertificēts
Zīds
matēts
spīdīgs
Dizains tagad